Візочок Gesslein F10
Фото 20 |
Gesslein F10
Конструкція:коляска-трансформер
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені, гальма
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:59 см
Вага в зборі:14 кг
Всі характеристики
Купити Gesslein F10
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gesslein 110030363363 F10 Airplus wraz z C1 Lift eloks | 4 347 zł |
Gesslein 110130550550 F10 Airplus wraz z C1 Lift czarny | 3 843 zł |
Gesslein 110030472472 F10 Air anodowany wraz z miękką torbą C1 11003047047 | 4 779 zł |
Gesslein 110230360360 F10 Air z miękką torbą C1 biała | 3 819 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →