Wózek Gesslein F10
Zdjęcia 20 |
Gesslein F10
Konstrukcja:wózek wielofunkcyjny
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy, hamulec
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:59 cm
Waga po złożeniu:14 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Gesslein F10
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gesslein 110030363363 F10 Airplus wraz z C1 Lift eloks | 4 326 zł |
Gesslein 110130550550 F10 Airplus wraz z C1 Lift czarny | 3 843 zł |
Gesslein 110030472472 F10 Air anodowany wraz z miękką torbą C1 11003047047 | 4 779 zł |
Gesslein 110230360360 F10 Air z miękką torbą C1 biała | 3 819 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →