Літня шина General Grabber GT Plus 235/55 R18 100H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
General Grabber GT Plus 235/55 R18 100H 235/55 R18 100 H 235/55 R18 100 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber GT Plus 235/55 R18 100H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
235/55HR18 GENERAL TL GRABBER GT PLUS FR EU100H E 4032344004983 | 608 zł |
General Grabber GT Plus ( 235/55 R18 100H EVc ) 04490290000 | 612 zł |
General Grabber GT Plus ( 235/55 R18 100H EVc ) | 618 zł |
General Grabber GT Plus (235/55 R18 100H) 04490290000 | 568 zł |
Відеоогляди
Модификації General Grabber GT Plus 235/55 R18 100H
Ціни на General Grabber GT Plus 235/55 R18 100H |
---|---|---|---|---|
General Grabber GT Plus 235/55 R18 100H | від 568 zł | 4 пропозиції | ||
General Grabber GT Plus 235/55 R18 100V | від 481 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →