Всесезонна шина General Grabber AT3 265/70 R16 121S
Відео 14Фото 3 |
Виберіть розмір шин
General Grabber AT3 265/70 R16 121S 265/70 R16 112 H 265/70 R16 121 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber AT3 265/70 R16 121S
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
General GRABBER AT3 (265/70 R16 121/118S) 04506960000 | 819 zł |
General GRABBER AT3 ( LT265/70 R16 121/118S 10PR, OWL ) | 832 zł |
General GRABBER AT3 ( LT265/70 R16 121/118S 10PR, OWL ) 04506960000 | 822 zł |
General GRABBER AT3 265/70R16 121/118S | 827 zł |
Opony całoroczne 265/70R16 121/118S Grabber AT3 General 2021 | 799 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації General Grabber AT3 265/70 R16 121S
Ціни на General Grabber AT3 265/70 R16 121S |
---|---|---|---|---|
General Grabber AT3 265/70 R16 112H | від 721 zł | 10 пропозицій | ||
General Grabber AT3 265/70 R16 121S | від 799 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →