Кавоварка Gaggia Classic
Відео 22Фото 14 |
Gaggia Classic |
|
Класична ручна ріжкова еспресо-машина напівпрофесійного класу. Ця модель належить до цінової категорії середня плюс, вигідно відрізняється від більшості середніх і бюджетних рішень,а саме посиленою конструкцією і деякими важливими особливостями. Так, наприклад, ця кавоварка має важкий латунний професійний холдер масою 450 г. Ця деталь в прогрітому вигляді забезпечує термічну стабільність варильної групи, що самим позитивним чином позначається на смаку готового напою.
Крім стандартного двудонного крему-фільтра, в комплект поставки входить однодонний фільтр (non-pressurized), розрахований на одну-дві порції і двудонний фільтр для чалд E. S. E (Easy Serving Espresso). Кавоварка Gaggia Classic має надійну італійську помпу, розвиваючу тиск 15 бар і сталевий бойлер збільшеного об'єму. Він має високу теплову потужність 1425 Вт і дозволяє швидко прогріти варильну групу. Кавоварка може використовувати кави різного ступеня помелу, в тому числі готувати високоякісний напій із зерен, змелених на жерновій кавомолці. Вона обладнана ручним капучинатором з традиційною насадкою типу панарело, що дозволяє швидко перетворювати молоко в густу і стійку пінку. Дизайн машини строгий і лаконічний, може легко вписатися в наявну обстановку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gaggia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gaggia.
Купити Gaggia Classic
Усі ціни 25 →Gaggia Classic Evo Thunder Black Ręczny ekspres do espresso wyprodukowany | 2 386 zł |
Ekspres kolbowy Gaggia New Classic Evo Inox - srebrny | 2 299 zł |
Gaggia Classic | 2 399 zł |
Gaggia - Classic EVO Thunder Black - Ekspres ciśnieniowy RI9481/14 | 2 299 zł |
Ekspres ciśnieniowy Gaggia Classic Evo RI9481/11 Brushed Stainless Steel | 1 999 zł |
- Можливість приготування капуччино
- Протикраплинна система
- Індикація включення