Ekspres do kawy Gaggia Classic
Wideo 22Zdjęcia 14 |
Gaggia Classic |
|
Classic ręczny ekspres do kawy klasy półprofesjonalnej. Model ten należy do półki cenowej średnia plus i wypada korzystnie w porównaniu z większością rozwiązań średnich i niedrogich, dzięki wzmocnionej konstrukcji z kilkoma ważnymi cechami. Na przykład, ten ekspres do kawy ma ciężką mosiężną profesjonalną kolbę o wadze 450 g. Część ta, kiedy jest nagrzana, zapewnia stabilność termiczną bloku zaparzającego, co bardzo pozytywnie wpływa na smak gotowego napoju.
Oprócz standardowego podwójnego filtru do kawy crema, w zestawie jest bezciśnieniowy filtr (non-pressurized) na jedną lub dwie porcje oraz filtr z podwójnym dnem do saszetek ESE (Easy Serving Espresso). Ekspres do kawy Gaggia Classic ma niezawodną włoską pompę, która wytwarza ciśnienie do 15 barów oraz stalowy bojler o zwiększonej pojemności. Ma on wysoką moc grzewczą 1425 W i pozwala szybko podgrzać blok zaparzający. Ekspres może przygotowywać kawę o różnym stopniu zmielenia, w tym przygotować wysokiej jakości napój z ziaren zmielonych na młynku. Wyposażony jest w ręczny spieniacz do mleko z tradycyjną dyszą pannarello, która szybko robi z mleka gęstą i stabilną piankę. Design urządzenia jest surowy i lakoniczny, z łatwością dopasowuje się do otoczenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gaggia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gaggia.
Kup Gaggia Classic
Wszystkie ceny 25 →Gaggia Classic Evo Thunder Black Ręczny ekspres do espresso wyprodukowany | 2 386 zł |
Ekspres kolbowy Gaggia New Classic Evo Inox - srebrny | 2 299 zł |
Gaggia Classic | 2 399 zł |
Gaggia - Classic EVO Thunder Black - Ekspres ciśnieniowy RI9481/14 | 2 299 zł |
Ekspres ciśnieniowy Gaggia Classic Evo RI9481/11 Brushed Stainless Steel | 1 999 zł |
- Możliwość przygotowania cappuccino
- Blokada kapania
- Wskaźnik włączenia