Літня шина Fulda Conveo Tour 2 205/70 R15C 106S
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Fulda Conveo Tour 2 205/70 R15C 106S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Conveo Tour 2 205/70 R15C 106S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fulda Conveo Tour 2 (205/70 R15 106/104S) 571269 | 425 zł |
Fulda Conveo Tour 2 ( 205/70 R15C 106/104S 8PR ) 571269 | 427 zł |
Fulda Conveo Tour 2 ( 205/70 R15C 106/104S 8PR ) | 419 zł |
Opona Fulda 205/70R15C CONVEO TOUR 2 106/104S - opony dostawcze 571269 | 428 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →