Прасувальна дошка Foppapedretti Assai
Фото 6 |
Foppapedretti Assai |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Foppapedretti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Foppapedretti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Foppapedretti Assai
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Foppapedretti Ruchoma deska do prasowania biała 9900311010 | 820 zł |
Deska do prasowania Assai Natural - Beżowy - Foppapedretti | 935 zł |
Bardzo naturalna deska do prasowania evo assainaevo | 770 zł |
Deska do prasowania Assai Walnut - Orzech włoski - Foppapedretti | 1 003 zł |
Deska do prasowania Assai White- biała - Foppapedretti | 1 003 zł |
Deska do prasowania Assai Wenge - Brązowa - Foppapedretti | 1 029 zł |
Додаткові функції і можливості прасувальної дошки Foppapedretti Assai:
- Ролики для транспортування
- Габарити в складеному вигляді: 115x50x14 см
- Натуральний
- Горіх
- Білий
- Венге
РекомендуємоПорівняти в таблиці →