Deska do prasowania Foppapedretti Assai
Zdjęcia 6 |
Foppapedretti Assai |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Foppapedretti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Foppapedretti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Foppapedretti Assai
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Foppapedretti Ruchoma deska do prasowania biała 9900311010 | 820 zł |
Deska do prasowania Assai Natural - Beżowy - Foppapedretti | 935 zł |
Bardzo naturalna deska do prasowania evo assainaevo | 770 zł |
Deska do prasowania Assai Walnut - Orzech włoski - Foppapedretti | 1 003 zł |
Deska do prasowania Assai White- biała - Foppapedretti | 1 003 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości deski do prasowania Foppapedretti Assai:
- Rolki transportowe
- Wymiary po złożeniu: 115x50x14 cm
- Naturalny
- Orzech
- Biały
- Wenge
PolecamyPorównaj w tabeli →