Прасувальна дошка Foppapedretti Asso
Фото 8 |
Foppapedretti Asso |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Foppapedretti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Foppapedretti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Foppapedretti Asso
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Foppapedretti Asso Stacja do prasowania biała 9900300010 | 1 330 zł |
Deska do prasowania Asso White - biała - Foppapedretti | 1 624 zł |
Deska Do Prasowania Asso 4.0 - Natural - Foppapedretti | 893 zł |
Deska Do Prasowania Asso 4.0 Walnut - Orzech Włoski - Foppapedretti | 929 zł |
Deska Do Prasowania Asso 4.0 White - Biały - Foppapedretti | 929 zł |
Deska Do Prasowania Asso 4.0 Bicolore -Dwukolorowy- Foppapedretti | 965 zł |
Додаткові функції і можливості прасувальної дошки Foppapedretti Asso:
- Тримач для плічок
- Гумові коліщатка
- Габарити в складеному вигляді: 30x50x106 см
- Натуральний
- Горіх
- Білий
- Венге
РекомендуємоПорівняти в таблиці →