Зимова шина Firestone Winterhawk 4 235/50 R18 101V
Відео 2Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 235/50 R18 101V 235/50 R18 101 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 4 235/50 R18 101V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Firestone Winterhawk 4 (235/50 R18 101V) 18023 | 788 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 235/50 R18 101V XL EVc ) 18023 | 868 zł |
Opona Firestone 235/50R18 Winterhawk 4 101V - opony zimowe 18023 | 699 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 235/50 R18 101V XL EVc ) | 878 zł |
Opona 4X4 zimowa FIRESTONE WinterHawk 4 235/50 R18 101V Darmowa dostawa w | 694 zł |
Firestone WINTERHAWK 4 235/50R18 101V | 729 zł |
Відеоогляди
Модификації Firestone Winterhawk 4 235/50 R18 101V
Ціни на Firestone Winterhawk 4 235/50 R18 101V |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 235/50 R18 101V | від 694 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →