Душова система Ferro Rondo Lux NP23
Фото 4 |
Ferro Rondo Lux NP23 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (Easy Clean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Rondo Lux NP23
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferro System prysznicowy do istniejącej armatury okrągły kształt 1 | 243 zł |
Zestaw prysznicowy Ferro Rondo z deszczownicą chrom (NP21) | 257 zł |
Kolumna prysznicowa Ferro Rondo NP21 | 219 zł |
Zestaw Natryskowy Rondo Z Deszczownią Chrom | 274 zł |
FERRO NP23 RONDO LUX zestaw natryskowy z deszczownicą, chrom | 358 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →