Душова система Ferro Trinity NP71-TRM7U
Фото 3 |
Ferro Trinity NP71-TRM7U |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (Easy Clean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Trinity NP71-TRM7U
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Designerski system prysznicowy firmy Ferro w komplecie z armaturą termosta | 720 zł |
Ferro Trinity zestaw prysznicowy ścienny termostatyczny chrom NP71-TRM7U | 706 zł |
FERRO NP71-TRM7U TRINITY zestaw natryskowy z baterią termostatyczną TRM7U, | 780 zł |
Zestaw prysznicowy Trinity NP71 z baterią termostatyczną TRM7U | 1 434 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →