Душовий набір Ferro Bellis N180B
Ferro Bellis N180B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Bellis N180B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw prysznicowy Ferro Bellis przesuwny chrom (N180B) | 122 zł |
Ferro Bellis zestaw prysznicowy z drążkiem chrom N180B | 133 zł |
FERRO N180B BELLIS zestaw natryskowy przesuwny 1-funkcyjny, chrom | 141 zł |
Додаткові функції і можливості душової системи Ferro Bellis N180B:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →