Zestaw prysznicowy Ferro Rondo Lux NP23
Zdjęcia 4 |
Ferro Rondo Lux NP23 |
|
Funkcja szybkiego odkamieniania (Easy Clean). Prysznic ręczny jest regulowany na wysokość za pomocą elementu przesuwnego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Rondo Lux NP23
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferro System prysznicowy do istniejącej armatury okrągły kształt 1 | 243 zł |
Zestaw prysznicowy Ferro Rondo z deszczownicą chrom (NP21) | 257 zł |
Kolumna prysznicowa Ferro Rondo NP21 | 219 zł |
Zestaw Natryskowy Rondo Z Deszczownią Chrom | 274 zł |
Kolumna prysznicowa Ferro Rondo Lux NP23 | 279 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →