Всесезонна шина Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R 215/65 R16 109 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Falken 215/65R16C EUROALL VAN11 109/107R 18 - opony dostawcze 330672 | 498 zł |
Falken EUROALL SEASON VAN11 (215/65 R16 109/107R) 330672 | 525 zł |
Falken EUROALL SEASON VAN11 ( 215/65 R16C 109/107R podwójnie oznaczone 106 | 553 zł |
Falken EUROALL SEASON VAN11 ( 215/65 R16C 109/107R podwójnie oznaczone 106 | 560 zł |
Відеоогляди
Модификації Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Ціни на Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R |
---|---|---|---|---|
Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R | від 498 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →