Opona całoroczna Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R 215/65 R16 109 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Falken 215/65R16C EUROALL VAN11 109/107R 18 - opony dostawcze 330672 | 498 zł |
Falken EUROALL SEASON VAN11 (215/65 R16 109/107R) 330672 | 525 zł |
Falken EUROALL SEASON VAN11 ( 215/65 R16C 109/107R podwójnie oznaczone 106 | 553 zł |
Falken EUROALL SEASON VAN11 ( 215/65 R16C 109/107R podwójnie oznaczone 106 | 560 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Ceny na Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R |
---|---|---|---|---|
Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R | od 498 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →