Літня шина Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y 245/40 R18 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONA AZENIS FK-520 XL 245/40 R18 97Y FALKEN 352580 | 582 zł |
Opona Falken 245/40R18 AZENIS FK520 97Y XL - opony letnie 35258 | 444 zł |
Falken AZENIS FK520 ( 245/40 R18 97Y XL NBLK ) 352580 | 503 zł |
Falken AZENIS FK520 (245/40 R18 97Y) 352580 | 500 zł |
Falken AZENIS FK520 ( 245/40 R18 97Y XL NBLK ) | 509 zł |
Відеоогляди
Модификації Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y
Ціни на Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Falken Azenis FK-520 245/40 R18 97Y | від 444 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →