Літня шина Falken Linam VAN01 205/65 R16C 107T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Linam VAN01 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Linam VAN01 205/65 R16C 107T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Falken LINAM VAN01 (205/65 R16 107/105T) 328021 | 491 zł |
Opona Falken 205/65R16C LINAM VAN01 107/105T - opony dostawcze 328021 | 464 zł |
Falken LINAM VAN01 ( 205/65 R16C 107/105T BLK ) | 499 zł |
Falken LINAM VAN01 ( 205/65 R16C 107/105T BLK ) 328021 | 493 zł |
Модификації Falken Linam VAN01 205/65 R16C 107T
Ціни на Falken Linam VAN01 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Falken Linam VAN01 205/65 R16C 107T | від 464 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →