Електрочайник ETA Elsa 5597 90000 чорний (ETA559790000)
Фото 11 |
ETA Elsa 5597 90000 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Elsa 5597 90000 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ETA Elsa czajnik elektryczny z regulacją temperatury - 15 l 1800 W wyświet | 209 zł |
ETA Elsa czarny AGDM-CZAJ-ETA-014 | 209 zł |
Czajnik ETA Elsa 559790000 Czarny | 209 zł |
ETA Elsa ETA559790000 Czajnik Elektryczny 1800 W 1.5 L Czarny | 209 zł |
Модификації ETA Elsa 5597 90000
Ціни на ETA Elsa 5597 90000 |
---|---|---|---|---|
ETA Elsa 5597 90010 білий | від 199 zł | 8 пропозицій | ||
ETA Elsa 5597 90000 чорний | від 209 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →