Блендер ETA Vital Blend Mini 2100 90000
Фото 5 |
ETA Vital Blend Mini 2100 90000 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Vital Blend Mini 2100 90000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ETA Vital Blend Mini AGDM-MIKS-ETA-013 | 399 zł |
Blender kielichowy Eta Vital Blend Mini ETA210090000 | 399 zł |
Blender kielichowy ETA Vital Blend Mini ETA210090000 | 399 zł |
Blender kielichowy ETA Vital Blend Mini 210090000 1500 W | 389 zł |
Blender stołowy ETA Vital Blend Mini 2100 90000 Czarny/Zielony | 534 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →