Машинка для стрижки Esperanza Apollo (EBC004)
Відео 1Фото 6 |
Esperanza Apollo |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esperanza Apollo
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Esperanza Ebc004-5901299932032 - Ebc004 Klips do Włosów Apollo Czarny/Nieb | 76 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów Esperanza EBC004 | 45 zł |
Esperanza Maszynka do strzy?enia w?osów APOLLO | 82 zł |
Esperanza Maszynka do strzyżenia włosów APOLLO HPESPMWEBC00004 | 38 zł |
Męska Esperanza Apollo EBC004 czarny AGDM-STRZ-ESP-004 | 47 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості машинки для стрижки волосся Esperanza EBC004:
- Щіточка для чищення
- Масло для змащення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →