Машинка для стрижки Enchen Boost
Відео 10Фото 7 |
Enchen Boost |
|
Машинка для стрижки бренду Xiaomi відноситься до рішень початкового цінового сегмента. Вона виконана в характерному мінімалістичному дизайні і зустрічається у продажу в двох колірних варіаціях: білої і чорної. Тут використовуються не металеві, а керамічні ножі, для яких заявлена більш висока твердість, знижений рівень шуму в роботі і плавний зріз волосся. Роль основної насадки тут відведена універсальному гребеню з можливістю зміни довжини стрижки в діапазоні від 3 до 21 мм з кроком в 3 міліметри.
Використовувати машинку Xiaomi Enchen Boost можна і без насадки, в такому випадку можна розраховувати на максимально коротку стрижку (0.7 мм). Передбачає пристрій і два режими роботи. Для нормального і тонкого волосся пропонується основна швидкість з обертанням до 4500 об/хв, а для густих — так званий турборежим з 5800 об/хв.акумуляторна батарея заряджається приблизно за 2 години, а про її низький рівень заряду попередить спеціальний індикатор. Додатковою перевагою в поїздках може стати те, що заряджається модель від USB-C, а значить її можна підключити до ноутбука або брати з собою універсальні Зарядні пристрої.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Enchen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Enchen.
Купити Enchen Boost
Усі ціни 17 →Enchen Maszynka do strzyżenia włosów 3-21mm ENCHEN BOOST-B BOOST - B | 50 zł |
Męska ENCHEN BOOST-W (3-21mm) biały AGDM-STRZ-ENCH-002 | 52 zł |
Maszynka do włosów Enchen Maszynka do strzyżenia włosów (3-21mm) ENCHEN BO | 55 zł |
Maszynka Elektryczna Do Strzyżenia Włosów Enchen Boost-w Zakres 3-21MM | 45 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów ENCHEN Boost biała | 52 zł |