Strzyżarka Esperanza Apollo (EBC004)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Esperanza Apollo |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Apollo
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza Ebc004-5901299932032 - Ebc004 Klips do Włosów Apollo Czarny/Nieb | 76 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów Esperanza EBC004 | 45 zł |
Esperanza Maszynka do strzyżenia włosów APOLLO HPESPMWEBC00004 | 38 zł |
Męska Esperanza Apollo EBC004 czarny AGDM-STRZ-ESP-004 | 47 zł |
Esperanza Maszynka do strzyżenia włosów APOLLO 40381 | 44 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości strzyżarki Esperanza EBC004:
- Szczotka do czyszczenia
- Olej do smarowania
PolecamyPorównaj w tabeli →