Електрогітара Epiphone Power Players SG
Відео 8Фото 28 |
Epiphone Power Players SG
Тип:електрогітара, форма SG
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Power Players SG
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Power Players SG
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Epiphone Power Players SG Set Ice Blue - Gitara elektryczna double cut ES1 | 1 223 zł |
Epiphone Epiphone Power Players SG Dark Matter Ebony Black ES1PPSGEBNH3 | 1 189 zł |
Epiphone Power Players SG Lava Red zestaw | 1 416 zł |
Epiphone Epiphone Power Players SG Ice Blue Blue ES1PPSGFBNH1 | 1 149 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →