Напівакустична гітара Epiphone Uptown Kat ES
Фото 4 |
Epiphone Uptown Kat ES
Тип:напівакустична
Корпус:порожній, тополя
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:фіксований
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Uptown Kat ES
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Uptown Kat ES
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Epiphone Uptown Kat ES Ruby Red Metallic - Gitara półakustyczna ETUKRRGH | 2 495 zł |
Epiphone Uptown Kat ES Ruby Red Metallic ETUERUMGH1 | 2 358 zł |
Epiphone Epiphone Uptown Kat ES Sapphire Blue Metallic Blue ETUESBMNH1 | 2 349 zł |
Epiphone Uptown Kat ES RUM gitara elektryczna | 2 499 zł |
Epiphone Uptown Kat Es Rum Gitara Elektryczna | 2 799 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →