Аудіосистема Energy Sistem Urban Box 6
Відео 1Фото 8 |
Energy Sistem Urban Box 6
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:40 Вт
Частотний діапазон:60 – 16000 Гц
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:140x280x120 мм
Вага:1.5 кг
Всі характеристики
Купити Energy Sistem Urban Box 6
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Energy Sistem Urban Box 6 Navy Głośnik Portatil 40 W TWS Technologia bezpr | 337 zł |
Głośnik mobilny ENERGY SISTEM Urban Box 6 Niebieski | 337 zł |
Głośnik mobilny ENERGY SISTEM Urban Box 6 Niebieski 455119 | 332 zł |
Głośnik Energy Sistem Urban Box 6 niebieski (S0235024) | 286 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →