Аудіосистема Tronsmart Bang Mini
Відео 14Фото 7 |
Tronsmart Bang Mini
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.2
Потужність системи:50 Вт
Частотний діапазон:55 – 20000 Гц
Носії:USB, кардридер
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:173x302x125 мм
Вага:2.37 кг
Довгий час автономної роботи. Керування зі смартфона. 3 пасивних випромінювача.
Всі характеристики
Купити Tronsmart Bang Mini
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Głośnik mobilny TRONSMART Bang Mini Czarny | 347 zł |
Głośnik Tronsmart Bang Mini czarny (6970232014929) | 340 zł |
Tronsmart Bang Mini Głośnik Bluetooth 50W BT5 IPX6 | 345 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →