Магнітола Eltra MASZA 2
Фото 6 |
Eltra MASZA 2
2022 рік
Тип:магнітола
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:4 Вт
Частотний діапазон:125 – 22000 Гц
Імпеданс:4 Ом
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, кардридер, CD
Автономне живлення:батарейки
Габарити системи:115х233х208 мм
Вага:1.4 кг
Всі характеристики
Купити Eltra MASZA 2
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eltra Radio MASZA 2 USB/CD różowe UBELTRMASZA2PI0 | 167 zł |
Eltra MASZA 2 USB/CD różowe HF-ETR-024 | 182 zł |
Radioodtwarzacz ELTRA Masza 2 CD53USB Różowy | 182 zł |
Eltra Radio MASZA 2 USB/CD różowe 67746 | 182 zł |
Radioodtwarzacz ELTRA Masza 2 CD53USB Różowy | 182 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →