Radioodtwarzacz Eltra MASZA 2
Zdjęcia 6 |
Eltra MASZA 2
2022 rok
Rodzaj:radioodtwarzacz
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:4 W
Pasmo przenoszenia:125 – 22000 Hz
Impedancja:4 om
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci, CD
Zasilanie:bateryjne
Wymiary:115x233x208 mm
Waga:1.4 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Eltra MASZA 2
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eltra Radio MASZA 2 USB/CD czarne UBELTRMASZA2BL0 | 167 zł |
Radioodtwarzacz Masza Cd 92 Usb Eltra Srebrny | 183 zł |
Eltra MASZA 2 USB/CD czarne HF-ETR-023 | 176 zł |
Radioodtwarzacz ELTRA Masza 2 CD53USB Różowy | 182 zł |
Eltra Radio MASZA 2 USB/CD czarne 67745 | 182 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →