Radioodtwarzacz Eltra Sabrina CD-60BT
Eltra Sabrina CD-60BT
2022 rokBluetooth
Rodzaj:radioodtwarzacz
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:6 W
Impedancja:4 om
Rodzaj tunera:analogowy
Nośniki:USB, CD
Zasilanie:bateryjne
Wymiary:141x290x220 mm
Waga:1.3 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Eltra Sabrina CD-60BT
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eltra Radioodtwarzacz Sabrina CD 60BT czarny UBELTROSABRINA0 | 183 zł |
Radioodtwarzacz ELTRA Sabrina CD-60BT Czarny | 194 zł |
Eltra Sabrina CD 60BT HF-ETR-039 | 194 zł |
Eltra Radioodtwarzacz Sabrina CD 60BT czarny 87185 | 201 zł |
Radioodtwarzacz ELTRA Sabrina CD-60BT Czarny | 194 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →