Акустична система Electro-Voice EVID 4.2
Фото 4 |
Electro-Voice EVID 4.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electro-Voice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electro-Voice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electro-Voice EVID 4.2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electro-Voice EVID 4.2 Głośniki instalacyjne para F.01U.117.528 | 1 728 zł |
Electro Voice Electro Voice EVID 4.2 EVID4-2 | 1 799 zł |
Electro-Voice EVID 4.2 Głośniki instalacyjne białe para F.01U.117.529 | 1 742 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →