Настільна лампа EGLO Pasteri 95729
Фото 6 |
EGLO Pasteri 95729 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Pasteri 95729
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EGLO Lampa stołowa Pasteri 1-punktowa tekstylna lampa stołowa lampka nocna | 116 zł |
EGLO PASTERI oprawa sto?owa, bia?y | 131 zł |
Eglo Pasteri (Nikiel) 95725 | 131 zł |
Lampa stołowa EGLO Pasteri 95726, E14, beżowa | 135 zł |
Lampa stołowa EGLO Pasteri 95725, E14, biała | 135 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →