Візочок EasyGo Optimo Air
Фото 9 |
Універсального поля ягода, зібрана в «кузові» прогулянкової коляски на легкій алюмінієвій рамі (6.7 кг). Знімний модуль з дитячим сидінням підлягає розміщенню на шасі як обличчям по ходу руху, так і проти шерсті. Натомість йому на раму можна встановити люльку Smart Fold, або автокрісло Starter 0+ (купується окремо). EasyGo Optimo Air має чотири точки опори у вигляді великих надувних коліс з подвійною амортизацією пружинного типу.
Передні колеса тут традиційно поворотні на 360 ⁰ з можливістю фіксації для їзди прямо. «Рулити» коляскою пропонується, тримаючись за цільну ручку. На одній з її стійок закріплений підсклянник. Батьківська ручка і захисний поручень для малюка декоровані карамельною еко-шкірою. Налаштуваню в прогулянковому блоці піддаються кут нахилу спинки, положення підніжки і ступінь «прикриття» дитини капюшоном із заявленим ступенем захисту від сонячних променів UV50+. У нижній частині шасі коляски розташовується містке відділення для покупок. У складеному вигляді коляска має розміри 83x60x37 см.
Купити EasyGo Optimo Air
Усі ціни 9 →Wózek spacerowy spacerówka Optimo AIR 22KG EASY GO | 979 zł |
EasyGO Optimo Air Rose Wózek do 22 kg z obracanym siedziskiem na pompowany | 998 zł |
Easygo EasyGO Optimo Air Pearl Wózek do 22 kg z obracanym siedziskiem na p | 1 398 zł |
Easygo EasyGO Optimo Air Rose Wózek do 22 kg z obracanym siedziskiem na po | 998 zł |
Easygo EasyGO Optimo Air Basalt Wózek do 22 kg z obracanym siedziskiem na | 998 zł |