Візочок EasyGo Quantum
Відео 2Фото 13 |
Досить легка і зручна у використанні прогулянкова коляска, яка у порівнянні з широко поширеними на ринку трансформерами може здатися батькам дитини, які живуть у будинках без ліфта, практично «пушинкой». При цьому місце для малюка в колясці досить широке і глибоке, добре захищене великим капюшоном. Ця коляска добре підходить для активного відпочинку всією сім'єю — вона легко складається навіть однією рукою і без проблем поміщається в салоні авто. Спинка сидіння у EasyGo Quantum регулюється в 4-х положеннях, передні поворотні колеса можна фіксувати. Знімний бампер з м'якими ременями безпеки гарантують комфорт дитині і захищають від сповзання. Якісний дощовик стане в нагоді в негоду. Передбачені містка кишеня для дрібних речей мами, а також багажне відділення для покупок.
Купити EasyGo Quantum
Усі ціни 9 →Easygo EasyGO Quantum Agava Wózek do 22 kg na pompowanych kołach + Torba d | 899 zł |
EasyGO Quantum Pearl Wózek do 22 kg na pompowanych kołach + Torba dla Mamy | 898 zł |
Wózek easyGO Wózek spacerowy QUANTUM Pearl | 878 zł |
EasyGO Quantum Basalt Wózek do 22 kg na pompowanych kołach + Torba dla Mam | 898 zł |
EasyGO Quantum Rose Wózek do 22 kg na pompowanych kołach + Torba dla Mamy | 898 zł |