Wózek EasyGo Optimo Air
Zdjęcia 9 |
Uniwersalne pole jagód zbierane w „plecach” spacerówki na lekkiej aluminiowej ramie (6,7 kg). Wyjmowany moduł z fotelikiem dziecięcym musi być umieszczony na podwoziu zarówno zwróconym w kierunku jazdy, jak i tyłem do kierunku jazdy. Zamiast tego możesz zamontować gondolę Smart Fold lub fotelik samochodowy Starter 0+ (do kupienia osobno) na ramie. EasyGo Optimo Air posiada cztery punkty obrotu w postaci dużych pompowanych kół z podwójnym tłumieniem sprężynowym.
Przednie koła są tradycyjnie obracane o 360 stopni z możliwością blokady do jazdy na wprost. Zaleca się „sterować” wózkiem trzymając się jednoczęściowej rączki. Uchwyt na kubek jest przymocowany do jednego z jego słupków. Rączka rodzicielska i poręcz ochronna dla dziecka ozdobione są karmelową ekoskórą. Siedzisko można regulować pod kątem nachylenia oparcia, ułożenia podnóżka oraz stopnia „zakrycia” dziecka budką o deklarowanym stopniu ochrony przed słońcem UV50 +. W dolnej części stelaża wózka znajduje się obszerny kosz na zakupy. Po złożeniu wózek ma wymiary 83x60x37 cm.
Kup EasyGo Optimo Air
Wszystkie ceny 9 →Wózek spacerowy spacerówka Optimo AIR 22KG EASY GO | 999 zł |
Easygo EasyGO Optimo Air Basalt Wózek do 22 kg z obracanym siedziskiem na | 998 zł |
EasyGO Optimo Air Basalt Wózek do 22 kg z obracanym siedziskiem na pompowa | 998 zł |
EasyGO Optimo Air Pearl Wózek do 22 kg z obracanym siedziskiem na pompowan | 1 398 zł |
EasyGO Optimo Air Taupe Wózek do 22 kg z obracanym siedziskiem na pompowan | 998 zł |