Клавіатура
Ducky One 3 Mini Black Switch
Відео 18Фото 21 | 751 zł Купити! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Klawiatura gamingowa Ducky ONE 3 Classic Mini MX-Blawww.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Ducky One 3 Mini Black Switch |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ducky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ducky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ducky One 3 Mini
Ціни на Ducky One 3 Mini |
---|---|---|---|---|
Ducky One 3 Mini Black Switch | від 751 zł | 1 пропозиція | ||
Ducky One 3 Mini Blue Switch | від 599 zł | 3 пропозиції | ||
Ducky One 3 Mini Brown Switch | від 586 zł | 8 пропозицій | ||
Ducky One 3 Mini Clear Switch | від 630 zł | 7 пропозицій | ||
Ducky One 3 Mini Red Switch | від 586 zł | 4 пропозиції | ||
Ducky One 3 Mini Speed Silver Switch | від 646 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →