Стедікам DJI Ronin-SC (CP.RN.00000040.01)
Відео 25Фото 28 |
DJI Ronin-SC Roninпотужний стаб |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Купити DJI Ronin-SC
Gimbal ręczny DJI Ronin-SC Czarny | 1 300 zł |
Gimbal ręczny DJI Ronin-SC Czarny RONIN-S ESSENTIALS K | 1 300 zł |
Stabilizator DJI Ronin-SC | 1 988 zł |
DJI Romin-S — загальновизнаний лідер на арені одноручних стабілізаторів. Альтернативою йому виступає «рідний братик» з приставкою «Compact» у кінці імені. Як неважко здогадатися, ставка в ньому зроблена на зменшення розміру й ваги не на шкоду функціональним якостям. Але про все по порядку.
Свистати всіх на борт!
Ручний гімбал важить на добру третину менше ніж «чистокровний» Ronin-S (1.1 кг на противагу 1.8 кг). Водночас вантажопідйомність моделі становить 2 кг — стедикам не обмежує права навіть володарів «дорослих» дзеркалок на зразок Nikon D850. Хоча його стихія — це бездзеркальні камери з прицілом на професійну відеозйомку. Під обмеження в 2 кг вписуються практично всі представники роду бездзеркалок. Не поміщаються на площадку гімбала тільки системи з довгофокусною оптикою, зважаючи на обмеження «посадкового місця» за габаритами.
Тісний взаємозв'язок
Режими роботи стабілізатора (панорамування, нахил і крен) налаштовуються через фірмовий мобільний додаток від DJI. Органи управління на «тушці» гімбала представлені кнопками й функціональним джойстиком для поворотів «голови». У спарці зі смартфоном, встановленим над камерою, стедикам здатний відстежувати вибрані об'єкти в кадрі завдяки функції ActiveTrack 3.0. Ще одна фіча, зав'язана на взаємодію з «трубкою», носить ім'я Force Mobile. Так іменують функцію управління рухом стабілізатора за допомогою нахилу мобільного пристрою (виявиться корисною під час роботи операторів у парі).
Тривала автономність
У частині автономності стабілізатор оснащений незнімним акумулятором (на ручці) із заявленою тривалістю роботи без підзарядки близько 11 годин. Незважаючи на схожість з ручкою класичного Ronin-S, зворотної сумісності між системами немає. Модель пропонується на полицях магазинів у базовій версії і розширеній конфігурації Pro Combo, куди входять зовнішній привод і спеціальне колесо для керування фокусуванням.
- Ronin-SC — трипод, тримач об'єктива, швидкознімна площадка, тримач для смартфона, різні кабелі
- Ronin-SC Pro Combo — стандартна комплектація + Follow Focus набір