Бінокль DELTA optical Voyager S 10x25
Фото 10 |
DELTA optical Voyager S 10x25
Тип:універсальний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Поле зору на 1 км:96 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof
Вага:196 г
Всі характеристики
Характеристики Voyager S 10x25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DELTA optical 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DELTA optical.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DELTA optical Voyager S 10x25
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lornetka Voyager S 10x25 Delta Optical Żółty DO- | 124 zł |
Lornetka DELTA OPTICAL DO-1514 Voyager S Czarny | 109 zł |
Delta Optical Voyager S 10x25 Binoculars Złocisty DO-1517 | 120 zł |
Lornetka Delta Optical Voyager S 10x25 (DO-1514) Czarna | 89 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →