Бінокль Celestron UpClose G2 10x25 Roof
Фото 3 |
Celestron UpClose G2 10x25 Roof
Тип:універсальний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BK-7
Вага:312 г
Всі характеристики
Характеристики UpClose G2 10x25 Roof
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celestron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celestron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celestron UpClose G2 10x25 Roof
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CELESTRON Lornetka CELESTRON UpClose G2 10x25 Roof Czarny | 120 zł |
Celestron lornetka UpClose G2 10x25 - Roof AF-A-HAM-102 | 120 zł |
Lornetka CELESTRON UpClose G2 10x25 | 120 zł |
Lornetka CELESTRON UpClose G2 10x25 150674 | 120 zł |
Lornetka CELESTRON Upclose G2 10x25 824232/71232 | 129 zł |
Celestron Upclose G2 10x25 Binoculars Czarny | 116 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →