Валіза Delsey Montmartre Air 2.0 M Expandable (68 cm)
Фото 12 |
Delsey Montmartre Air 2.0 M Expandable (68 cm) 37 л79 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delsey Montmartre Air 2.0 M Expandable (68 cm)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Delsey Trolley niebieski 235281912 | 841 zł |
Delsey Paris Montmartre Air wózek 4-kołowy 68 cm blau - Damy,Mężczyźni,Uni | 829 zł |
Delsey Walizka podwójne kółka 68cm JASNY NIEBIESKI - DARMOWY PACZKOMAT OD | 819 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Delsey Walizka podwójne kółka 68cm JASNY NIEBIESKI - P | 812 zł |
Модификації Delsey Montmartre Air 2.0
Ціни на Delsey Montmartre Air 2.0 |
---|---|---|---|---|
Delsey Montmartre Air 2.0 S Slim | від 749 zł | 4 пропозиції | ||
Delsey Montmartre Air 2.0 M Expandable (68 cm) | від 812 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →