Жорсткий диск Dell SATA ATK 400-ATKJ 2 ТБ
Dell 400-ATKJ 2 ТБ8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SATA ATK 400-ATKJ 2 ТБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
2 TB SATA 6 GB/S 7200 obr/min 512N 400-ATKJ | 885 zł |
DELL 400-ATKJ Dell 2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5in Hot-plug (14-15G rac | 689 zł |
2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5in Hot-plug dysk twardy CK 400-ATKJ | 939 zł |
Dysk Dell 2TB 3.5" SATA III (400-ATKJ) | 635 zł |
Dysk DELL , 3.5'', 2000 GB, 7200 RPM | 962 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Dell SATA ATK 400-ATKJ
Ціни на Dell SATA ATK 400-ATKJ |
---|---|---|---|---|
Dell SATA ATK 400-ATKJ 2 ТБ | від 635 zł | 16 пропозицій | ||
Dell SATA ATK 400-ATKV 8 ТБ | від 2 012 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →