Жорсткий диск Dell SATA 400-18614 1 ТБ
Відео 13 |
Dell 400-18614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SATA 400-18614
Ціни на Dell SATA 400-18614 |
---|---|---|---|---|
Dell SATA 345-BEBH 480 ГБ | від 605 zł | 13 пропозицій | ||
Dell SATA 345-BDZZ 480 ГБ 345-BDZZ | від 782 zł | 5 пропозицій | ||
Dell SATA 400-AXRJ 480 ГБ AXRJ | від 1 554 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SATA 345-BEGN 960 ГБ | від 1 538 zł | 8 пропозицій | ||
Dell SATA 345-BEFW 960 ГБ 345-BEFW | від 1 612 zł | 4 пропозиції | ||
Dell SATA 400-18614 1 ТБ | від 999 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SATA 400-ATJJ 1 ТБ ATJJ | від 699 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SATA 400-ASHI 1.2 ТБ 400-ASHI | від 1 049 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SATA 400-26296 3 ТБ | від 1 416 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SATA 400-AHID 8 ТБ | від 1 908 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →