Жорсткий диск Dell SATA 400-AFVB 1 ТБ AFVB
Відео 13 |
Dell SATA 400-AFVB 1 ТБ AFVB 160 ГБ 160 ГБ 160 ГБ 480 ГБ480 ГБ 345-BDZZ 480 ГБ 480 ГБ 400-APDM AXRJ 480 ГБ BDVW 500 ГБ 500 ГБ 500 ГБ 600 ГБ 960 ГБ960 ГБ 345-BEFW 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ1 ТБ 400-17954 1 ТБ 400-AKWS 1 ТБ 400-ASHH 1 ТБ 400-ASMG 1 ТБ ACRS 1 ТБ AEEZ 1 ТБ AEFB 1 ТБ AFVB 1 ТБ 1 ТБ ALEI ATJJ 1.2 ТБ 400-AJPZ 1.2 ТБ 400-ASHI 2 ТБ 2 ТБ 2 ТБ 2 ТБ 3 ТБ 3 ТБ4 ТБ 400-26650 4 ТБ 400-AEGK 6 ТБ 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SATA 400-AFVB
Ціни на Dell SATA 400-AFVB |
---|---|---|---|---|
Dell SATA 345-BEBH 480 ГБ | від 605 zł | 17 пропозицій | ||
Dell SATA 345-BDZZ 480 ГБ 345-BDZZ | від 782 zł | 5 пропозицій | ||
Dell SATA 400-AXRJ 480 ГБ AXRJ | від 1 554 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SATA 345-BEGN 960 ГБ | від 1 538 zł | 7 пропозицій | ||
Dell SATA 345-BEFW 960 ГБ 345-BEFW | від 1 612 zł | 6 пропозицій | ||
Dell SATA 400-18614 1 ТБ | від 999 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SATA 400-ATJJ 1 ТБ ATJJ | від 699 zł | 3 пропозиції | ||
Dell SATA 400-26296 3 ТБ | від 1 416 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SATA 400-AHID 8 ТБ | від 1 873 zł | 9 пропозицій |