Мишка
Defender Bionic GM-250L
Фото 11 |
Defender Bionic GM-250L |
|
Комплектується ігровим килимком.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Bionic GM-250L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Defender Bionic GM-250L Optyczna mysz USB 3200 DPI Czarna - Mysz Oburęczna | 62 zł |
DEFENDER Mysz przewodowa DEFENDER Bionic GM-250 L + podkładka kod do gry W | 50 zł |
Defender GM-250L Bionic MY-G-DFND-031 | 38 zł |
Mysz DEFENDER BIONIC GM-250L, 3200 DPI | 35 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →