Вентилятор Deepcool FC120 3 in 1 White (R-FC120-WHAMN3-G-1)
Відео 1Фото 10 |
Набір, що складається з трьох ефектних 120 мм білих вентиляторів, призначених для організації системи охолодження персонального комп'ютера. Всі вентилятори обладнані керованим ARGB LED-підсвічуванням, удосконаленими гідродинамічними підшипниками та підтримують PWM-керування. Набір Deepcool FC120 WHITE-3 IN 1 позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року. Його можна використовувати для збирання виставкових/моддингових ПК та продуктивних геймерських конфігурацій, побудованих на базі комплектуючих з підвищеним тепловиділенням.
Вентилятори Deepcool FC120 WHITE-3 IN 1 чудово збалансовані та можуть використовуватися для охолодження корпусів та на процесорних кулерах. Впораються із завданням відведення тепла від радіаторів вбудованих необслуговуваних систем рідинного охолодження. Для підключення до материнської плати використовується стандартний 4-pin роз'єм (для підсвічування є окремий шлейф з 3-pin конектором).
У комплект входить PWM-розгалужувач 1-на-4, за допомогою якого можна підключити всі три вентилятори до одного PWM роз'єму на платі (моніторинг швидкості тільки для першого пристрою, регулювання швидкості на всіх вентиляторах). Крім цього, в комплект входить розгалужувач для підключення підсвічування (до 6 пристроїв) та компактний ARGB LED-контролер, що отримує живлення від роз'єму SATA. Підсвічування сумісне з технологіями ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync та Gigabyte RGB Fusion.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool FC120 3 in 1 White
Усі ціни 6 →DeepCool chłodzenie R-FC120-WHAMN3-G-1 | 154 zł |
DeepCool FC120 - 3 in 1 White - Wentylator obudowy - 120mm - Bia?y - 28 dB | 230 zł |
Deepcool RGB White LED lights Fan RF120 ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSM | 178 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! DeepCool FC120 3 in 1 120x120x25 Kolor: BIAŁY - PACZKO | 206 zł |
Deepcool Fc120 Argb 120x120 Cm Fan 3 Units Biały R-FC120-WHAMN3-G-1 | 203 zł |
Deepcool | RGB PWM fan | FC120 | N/A | Case fan | 189 zł |