Плиткоріз Dedra 1154
Фото 5 |
Dedra 1154 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dedra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dedra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dedra 1154
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maszyna do cięcia glazury Dedra 1154 | 561 zł |
Maszynka do glazury DEDRA 1154 1200 mm | 499 zł |
Maszynka do cięcia płytek Dedra prowadnica X-profil 1200mm (1154) | 489 zł |
DEDRA 1154 MASZYNKA DO CIĘCIA GLAZUR PŁYTEK 120 cm | 473 zł |
Модификації Dedra 1154
Ціни на Dedra 1154 |
---|---|---|---|---|
Dedra 1151 | від 266 zł | 10 пропозицій | ||
Dedra 1152 | від 289 zł | 5 пропозицій | ||
Dedra 1153 | від 362 zł | 5 пропозицій | ||
Dedra 1154 | від 473 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →