Przecinarka do płytek Dedra 1154
Zdjęcia 5 |
Dedra 1154 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dedra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dedra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dedra 1154
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maszyna do cięcia glazury Dedra 1154 | 561 zł |
Maszynka do glazury DEDRA 1154 1200 mm | 499 zł |
Maszynka do cięcia płytek Dedra prowadnica X-profil 1200mm (1154) | 489 zł |
DEDRA 1154 MASZYNKA DO CIĘCIA GLAZUR PŁYTEK 120 cm | 473 zł |
DEDRA DED1154 PRZECINARKA MASZYNA DO CIĘCIA PŁYTEK CERAMIKI GLAZURY Z ŁOŻY | 522 zł |
Modyfikacje Dedra 1154
Ceny na Dedra 1154 |
---|---|---|---|---|
Dedra 1151 | od 266 zł | 14 oferty | ||
Dedra 1152 | od 289 zł | 6 oferty | ||
Dedra 1153 | od 362 zł | 6 oferty | ||
Dedra 1154 | od 473 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →