Змішувач Deante Jasmin BGJE 021K
Фото 3 |
Deante Jasmin BGJE 021K |
|
Змішувач оснащений ЕКО-аератором, який скорочує витрати води до 4.5 л/хв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Jasmin BGJE 021K
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE BGJE021K Jasmin bateria jednouchwytowa chrom | 528 zł |
Bateria umywalkowa wysoka z ograniczonym przepływem Deante Jasmin BGJE021K | 470 zł |
Bateria DEANTE BGJE021K JASMIN ECO CHROM UMYW. Z PODWYŻ. KORP. Z KORK. C-C | 483 zł |
Deante Jasmin Bateria umywalkowa z podwyższonym korpusem z ograniczonym pr | 569 zł |
Deante Bateria umywalkowa wysoka - ECO-aerator 4 5 l min BGJE021K | 483 zł |
DEANTE Bateria umywalkowa wysoka JASMIN chrom BGJE021K* - *Kupuj TANIEJ u | 478 zł |
Deante Jasmin Bateria umywalkowa z podwyższonym korpusem z ograniczonym pr | 497 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →