MESH система Cudy M1300 (1-pack)
Фото 4 |
Cudy M1300 (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:23 dBm, 2 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики M1300 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cudy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cudy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cudy M1300 (1-pack)
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cudy M1300(1-Pack) NET-WLRD-CUDY-013 | 140 zł |
Router CUDY M1300 | 142 zł |
Router CUDY M1300 M1300(1-PACK) | 140 zł |
Router Cudy M1300 1-pak | 144 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Cudy M1300 (1-pack)
Ціни на Cudy M1300 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
Cudy M1300 (1-pack) | від 127 zł | 8 пропозицій | ||
Cudy M1300 (2-pack) | від 259 zł | 18 пропозицій | ||
Cudy M1300 (3-pack) | від 369 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →